Book je přesunutý na naše nové stránky

www.deepday.cz

Kniha návštěv

Svatba 6.6.2015,statek Kočvary

Nekonkurenční kapelo Deep Day,
nestačí napsat pochvalu,poděkování.Příspěvek je dosti malé sousto,aby tak obrovská velryba jako Vy se zasytila pouze pár řádky.Bylo hodně dobrých zpětných vazeb od Našich svatebčanů.Vybrala jsem si zpětnou vazbu od Našeho hosta.Tenhle Náš vzácný host,zpívá v kapele Akrobat.Naše přítelkyně zpěvačka Mirka,přišla za námi a řekla."Lucie,udělala si strašně dobře,že sis vybrala tuhle kapelu,jsou dokonalý".
Tohle prohlásil človíček z úspěšný kapely, o konkurenční kapele Deep Day.
Já a můj manžel sl.Veronice,tátovi Františkovi a celé kapele posíláme veliké díky.Za výbornou atmosféru,soutěže,hudbu.Přejeme hodně pracovních úspěchu.Přejí Lucie a Martin:-).

Re: Svatba 6.6.2015,statek Kočvary

Děkujeme moc za tyhle řádky.Opravdu máme velkou radost ,že se naše produkce líbila a podpořila pozitivně Váš velký den.I nám se dobře hrálo.Atmosféra byla velmi uvolněná a pohodová.Moc děkujeme za chválu od paní Mirky,která nás velmi potěšila.Kapelu AKROBAT samozřejmě známe a o to nás to těší víc.
Přejeme hodně stěstí

maturitní ples 31.1.2015

Za celou mojí třídu můžu říct, že jsme byli víc než spokojení :) Lidem i nám jste se líbili.Atmosféra byla skvělá a to i díky vám, takže děkujem! :)

Re: maturitní ples 31.1.2015

My děkujeme moc za pozvání na váš maturák :-)
Jsme moc rádi že se vám naše hudba líbila a že jste si užili celý ples.... Doufáme že se ještě někdy uvidíme

poděkování za ples

moc děkujeme za hraní, byli jste jako vždy úžasní :) a obzvláště se skláníme před zpěvačkou, která i přes svojí indispozici vydržela zpívat až do půlnoci :)

Re: poděkování za ples

my děkujeme za pozvání na Váš krásný a vydařený maturitní ples... Musíme říct, že zpěvačku jste nám i rozbrečeli z toho jak jí mrzelo, že Vám nemůže zazpívat všechny hitovky, které měla pro Vás připravené. Proto se těšíme, že vás ještě někdy uvidíme - pod podiem, kde si s námi zatančíte a zazpíváte :-)

Re: Re: poděkování za ples

i přes to, že jsme neměli všechny hitovky tak jsme si to moc užili :) a moc děkujeme, že jste se kvůli nám naučili Wohnouty! byli jsme nadšení! pod podiem nás na 200% ještě uvidíte! už jsme vás doporučili nižšímu ročníku z naší školy :)

Re: Re: Re: poděkování za ples

To jsme moc rádi:-) Děkujeme

Svatba 25.10.2014

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za bezkonkurenční hudbu na naší svatbě.
Perfektně jsme si to užili, ať už formou tance (mimochodem nohy mě bolí ještě dnes... 6 hodin na parketu udělá své :-)), tak se svatebními hrami (obecenstvo se velmi pobavilo), ale hlavně s úžasnou hudbou a Veroniky zpěvem :-).
Doufám, že kapelu Deep Day jsem neviděla naposledy.
Lenka

Re: Svatba 25.10.2014

My velmi děkujeme za přijetí mezi Vás a za vaše řádění na parketu... to se hned tak nevidí mít plnej parket od první až po poslední písničku.
Jsme moc rádi, že jsme s vámi mohli být na vaší svatební zábavě a zpestřit Vám váš večer.
My též doufáme, že se ještě uvidíme a opět Vám prošoupeme vaše boty na tanečním parketu protože jste byli skvělí :-)

Svatba 20. 9. 2014

Moc moc děkujeme za výborné vystoupení na naší svatbě - hudbu si užily všechny věkové generace a všichni jsme se parádně vyblbli.

Ještě jednou moc díiky!

B & H

Re: Svatba 20. 9. 2014

Moc děkujeme a jsem moc rádi, že jste si svatbu užili a naše vystoupení se Vám všem líbilo i přes komplikace s naším kytaristou...
Přejeme ještě jednou hodně štěstí do vaší společné cesty životem :-)

Veronika
DEEP DAY

Svatba 30.8.

Ahoj Verčo a kluci,
jste nejenom super kapela, ale i skvělí lidé, kteří nám pomohli vytvořit nádhernou atmosféru na naši svatbě. Měli jsme kliku zažít Vás kromě naší, ještě na jiné svatbě a obě jsme si moc užili. Potvrzujeme, že hra Kočár byla opravdu hodně dobrá volba, u které se všichni bavili a odvázali se.
Hudba a zpěv byla sama o sobě excelentní, k tomu ještě ta nadstavba v podobě nenásilného moderování večera.
Ještě jednou díky..

Re: Svatba 30.8.

Ahoj,
my děkujeme za tak velkou chválu, pohostinnost a za druhé pozvání k vám do rodiny a na vaší svatbu :-)
Opravdu jste super lidičky pro které se dobře hraje a zpívá.
Jsme moc rádi že jste si to tak užili...snažili jsme se abychom Vám svatby odehráli každou jinak :-)
Doufáme, že se s vámi zase někdy uvidíme...
a opět to s vámi rozjedeme jako na vaší svatbě.

Svatba 15.8.

Jménem všech svatebčanů vám chceme ještě jednou poděkovat za super atmosféru, kterou jste vytvořili. Všichni se nás ptali kde jsme vás sehnali, že kapelu která by tak dobře hrála tolik žánrů ještě neviděli. A hra Kočár byla bezkonkurenční, při vzpomínce na ní nás bolí bránice ještě teď. Takže moc děkujeme a doufám že jsme se neviděli naposled :-)

Přidat nový příspěvek

Napsali o nás

facebook

 

Parádní hraní a ti co tam byli se ptají, kdy bude další.Byla to na rychlo domluvená akce, ale dáme jí příště čas a bude plno.

" Patrik Kutlák "

 

Možná že pár z nás bylo trošičku ,,unaveno,,:D o to více děkujeme za parádní večer, opravdu sme si to užili..děkuju i za farmáky :))

" Veronika Wersi Horáčková "

 

Bylo to luxusníííííííííííííííííííííí..:-)

" Dagmar Tichá "